top of page
Szukaj
  • a89124

Przestarzały system alarmowy?

Zaktualizowano: 7 gru 2020


Jeśli posiadasz archaiczny system alarmowy, a chcesz go wymienić to dobrze trafiłeś! Obecne systemy alarmowe bowiem dają wiele możliwości. W przeciągu ostatnich 20 lat również centrale systemów alarmowych wzbogaciły się o szereg przydatnych funkcji. Najbardziej pożądaną funkcją jest zdalne sterowanie systemem alarmowym. Powodów może być wiele np. rozbrajanie systemu alarmowego przez rodzica kiedy dziecko wraca ze szkoły do domu czy np. pomoc w uzbrojeniu systemu alarmowego kiedy to osoba starsza nie za bardzo pamięta jak tego używać.

Producent systemów alarmowych Satel ma w swojej ofercie centrale Integra, która doskonale się nadaje do zdalnej obsługi dzięki zastosowaniu modułów komunikacyjnych ETHM-1 Plus oraz INT-GSM. Jeśli wyrażasz zainteresowanie takim rozwiązaniem, koniecznie skontaktuj się z nami!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Monitoring IP w oparciu o instalację światłowodową

Istnieje możliwość wykonania instalacji monitoringu w technologii IP z zastosowaniem światłowodu. Łącze światłowodowe umożliwia przesyłanie sygnału sieciowego na duże większe odległości niż przewód UT

Comments


Sztuka być zaalarmowanym na czas

AKON

logo_akon_transp.gif
bottom of page